Pierwsze Płockie SMART Ławki

Zachęcamy do korzystania z pierwszych Płockich SMART Ławek, które powstały na osiedlu Podolszyce Południe dzięki wygranej w Budżecie Obywatelskim Płocka.

Celem projektu było unowocześnienie osiedla Podolszyce Południe oraz zapewnienie jego mieszkańcom nowoczesnych wariantów korzystania z nowych technologii.

Płockie SMART Ławki mają za zadanie zapewnić wygodę oraz funkcjonalność w sytuacjach, kiedy nasze urządzenie mobilne wymaga naładowania.

W dobie dzisiejszych czasów, kiedy to urządzenie mobilne będzie wymagało naładowania przede wszystkim telefony komórkowe, które stanowią nieodłączny przedmiot naszego życia, to właśnie takie SMART Ławki z pewnością się sprawdzą na najwyższym poziomie.

Każda z tych ławek czerpie energię ze światła słonecznego, którą oddaje do użytku w formie naładowania urządzenia mobilnego. Wejścia USB zamontowane w ławkach pozwalają na dosyć szybkie naładowanie urządzeń mobilnych.

Projekt ten złożyło nasze stowarzyszenie, a jego pomysłodawcą była Karolina Truszkowska.

Oto kilka zdjęć z naszego projektu:

Pierwsze Płockie SMART Ławki Budzet Obywatelski Ambitni w Działaniu  Pierwsze Płockie SMART Ławki Budzet Obywatelski Ambitni w Działaniu Pierwsze Płockie SMART Ławki Budzet Obywatelski Ambitni w Działaniu