„Kierunek na Wisłę” – edycja I

Kolejnym projektem, który zrealizowaliśmy w tym roku był „Kierunek na Wisłę” – edycja I.
W projekcie brały udział dzieci i młodzież z miasta Płocka i powiatów: płockiego, sierpeckiego i gostynińskiego.
Dziękujemy za udział: Przedszkolu nr  13 w Płocku, Przedszkolu nr 34 w Płocku, Szkole Podstawowej nr 5 w Płocku, Szkole Podstawowej w Nowych Krubicach, Szkole Podstawowej w Leszczynie Szlacheckim, Szkole Podstawowej nr 1 w Sierpcu, Szkole Podstawowej nr 2 w Sierpcu, I Prywatnej Szkole Podstawowej w Sierpcu, Szkole Podstawowej w Sannikach, Szkole Podstawowej w Pacynie oraz pasażerom na gapę.
Niesamowitych opowieści o rzece Wiśle udzielił dzieciom i młodzieży kapitan Żeglugi Śródlądowej Pan Stanisław Fidelis. A informacji o walorach turystycznych i przyrodniczych związanych z Wisłą przedstawił etnograf Pan Piotr Rzeszotarski.
Zadanie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Relacja zdjęciowa z tego wydarzenia:
Kierunek na Wisłę - edycja I, Akademickie Stowarzyszenie Ambitni w Działaniu 2019 Kierunek na Wisłę - edycja I, Akademickie Stowarzyszenie Ambitni w Działaniu 2019 Kierunek na Wisłę - edycja I, Akademickie Stowarzyszenie Ambitni w Działaniu 2019 Kierunek na Wisłę - edycja I, Akademickie Stowarzyszenie Ambitni w Działaniu 2019 Kierunek na Wisłę - edycja I, Akademickie Stowarzyszenie Ambitni w Działaniu 2019 Kierunek na Wisłę - edycja I, Akademickie Stowarzyszenie Ambitni w Działaniu 2019