Bal Dyplomantów PW

Bal Dyplomantów Politechniki Warszawskiej 2014 odbył się 9 kwietnia 2014 roku w Domu Technika przy ulicy Kazimierza Wielkiego 41 w Płocku. Jest to odpowiednik studniówki w szkołach średnich, który odbywa się cyklicznie (co roku) dla wszystkich dyplomantów oraz ich kolegów/przyjaciół/sympatii.

W tym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 100 par i była to jedna z największych imprez tego typu dla studentów na Politechnice. Nie zabrakło dodatkowych atrakcji w postaci licznych konkursów i loterii z nagrodami, wyboru króla i królowej balu, specjalnego tortu, pokazów tańca, zdjęć indywidualnych dla każdej pary oraz występu rewelacyjnego zespołu Ex Bolo (Positive Band). W wydarzeniu wzięli również udział przedstawiciele władz Politechniki Warszawskiej w osobie prorektora Janusza Zielińskiego z małżonką oraz dziekana ds. studenckich Cezarego Wiśniewskiego również z małżonką. Wszyscy uczestnicy balu bawili się w wyjątkowych nastrojach do wczesnych godzin porannych dnia następnego.

Relacje zdjęciową z Balu Dyplomantów PW 2014 możecie znaleźć w jednej z naszych galerii na facebooku: Galeria Zdjęć z Balu Dyplomantów PW 2014.